Naši mladi gasilci so se pod vodstvom "Nodi-ja srečno vrnili iz kampiranja v Savudriji

Mladi gasilci PGD Nazarje so od petka 25.06.2010 da 30.06.2010 v organizaciji SAŠE regije letovali v kampu Veli Joža v Savudriji. Po pripovedovanju so se imeli krasno. Zanje je skrbel naš član Krajner Nino otroci pa so ga preimenovali v Nodi-ja.

Na sliki Krajner Nino tik pred odhodom domov.

Glavna zaslužna za uspešno izvedeno kampiranje tretja iz leve Helena Brglez

Obisk mladih gasilcev iz Šmartnega pri Litiji

V nedeljo 27.06.2010 so nas v popoldanskih urah obiskali mladi gasilci iz Šmartnega pri Litiji, ki taborijo v športno rekreacijskem centru na Lazah.
Z našim poveljnikom Cigale Boštjanom so se dogovorili za obisk. Razkazal jim je gasilsko tehniko in opisal naše delovanje.

Nekaj slik iz tega srečanja:

GVM-1-nadaljevanje

Naš novi lepotec je bil danes 26.05.2010 prepeljan od trgovca k izdelovalcu nadgradenj. Če bo držal obljubo, bo vozilo v naši garaži v roku 14.dni.
Prilagam nekaj slik:

Naše novo vozilo GVM-1

Ogledali smo si naše novo vozilo GVM-1 Volswagen Transporter kombi (8+1) NS DMR 2.0 TDI 4M na parkirišču Avtocetra Meh . Po ureditvi vseh obveznosti pričakujemo prevzem vozila v sredo dne,: 26.05.2010. Od tam ga potem peljemo direktno v nadgradnjo v podjetje IVL Brest.
Prilagamo nekaj slik za prvo silo.

Takšno pa si predstavljamo da bo izgledalo po nadgradnji.

Družabno srečanje -nadaljevanje

Srečanje gasilcev, ki so sodelovali pri sanaciji strehe je uspelo. Res, da ni bilo vseh vendar je bolj važno, da so bili takrat ko so se potrebovali.
Druženje ob dobri malici in pijači je potekalo v zelo dobrem vzdušju.

Tukaj ko smo bili zaposleni z jedačo smo bili še resni, pozneje se je razpoloženje popravilo in padla je tudi kakšna "pametna".