Sv.Florjan2015

Tudi letos so se dne 4.maja 2015 v organizaciji PGD Šmartno ob Dreti vsa tri društva prostovoljnih gasilcev občine Nazarje udeležile svete maše  ob godu sv.Florjana zavetnika gasilcev.

Nekaj slik;avtor Meri Gluk

Mlaj 2015

Tudi nazarski gasilci smo danes 27.04.2015 postavili lep mlaj.

Pa tudi v Žlabru sta dva lepa mlaja. Češtitke tako Majdi kot Zoranu.

Za smeh v otroških očeh 2015

Gasilci PGD Nazarje smo tako kot vsako leto tudi tokrat pomagali pri usmerjanju prometa in požarnemu varovanju dobrodelnega Projekta, ki so ga poimenovali »ZA SMEH V OTROŠKIH OČEH«,  to je tradicionalen projekt, s katerim si, ob sodelovanju učenk, učencev, staršev in zaposlenih na Osnovni šoli Nazarje ter ob močni podpori gospodarstvenikov in lokalne skupnosti, prizadevajo otrokom Nazarske šole zagotoviti brezplačno šolo.
Še nekaj slik:Avtor slik Meri Gluk

Posvet

Dva člana PGD Nazarje sta se 23.01.2015 udeležila posveta enot širšega pomena, ki se je vršil v izobraževalnem centru na Ig-u. Tema posveta je bila analiza časovne pokritosti izvajanja dejavnosti širšega pomena in ugotovitve, ter druga zelo pomembna točka to je psihološka pomoč za reševalce.

VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE IN VSE LEPO V PRIHAJAJOČEM LETU 2015!

Želimo vsem članom PGD Nazarje, občanom občine Nazarje in vsem dobrim ljudem tega sveta.

UO PGD Nazarje

Fantje.
Prijatelji iskrica naj gori
vse te naše zemeljske dni.
kanček sreče si podarimo
v izobilju jo nazaj dobimo.
Z ramo ob rami pojdimo naprej
tovarištvo naj ne pozna mej.

Vesev Božič in
srečno novo leto 2015