NESREČE V CESTNEM PROMETU

Ob 14.52 sta v Letusu občina Braslovče trcili osebni vozili. Posredovali smo gasilci PGD Nazarje, ki smo zavarovali kraj, odklopili akumulatorja, nudili pomoc resevalcem NMP Mozirje, policiji in vlecni sluzbi, ter posipali cestisce z vpojnimi sredstvi. Tri osebe so bile lazje poskodovane in prepeljane v SB Celje, dve osebni vozili sta uniceni.

Reševanje obolelih in helikopterski prevozi med bolnišnicami

18.01.2017 ob 14.50 je helikopter Slovenske policije z ekipo nujne medicinske pomoči prepeljal obolelega otroka iz Nazarij v UKC Ljubljana. Gasilci PGD Nazarje smo zavarovali kraj pristanka helikopterja.

Reševanje obolelih in helikopterski prevozi med bolnišnicami
5.12.2016 ob 16.58 so v Rovtu pod Menino, občina Nazarje, našli neodzivno pogrešano osebo. Posredovali smo gasilci PGD Nazarje in reševalci NMP Mozirje, ki so na kraju ugotovili, da je oseba preminula, zato smo zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč pristojnim službam in prenesli osebo s težko dostopnega terena do ceste.

<< Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Naslednja >>